پریا ایزدیای ، Ezadiyari Pariya ، قشم ، کاراته ، مدال برنز در دومین دوره مسابقات جهانی کاتا مجازی WKT 2021

افتخاری دیگر در کارنامه ورزشی ایران


افتخاری دیگر در کارنامه ورزشی ایران رخ داد:
سرکار خانم پریا ایزدیاری برای دومین سال متوالی سوم جهان شد

کسب مدال برنز در دومین دوره مسابقات جهانی کاتا مجازی WKT 2021 به میزبانی کشور برزیل توسط قهرمان ارزنده ؛ سرکار خانم پریا ایزدیاری برای دومین سال متوالی .

این مسابقات با حضور بیش از 238 بازیکن از کشور های ( ایران ، هند ، برزیل ، روسیه ، فرانسه ، سوئد ، سریلانکا ، ازبکستان، پاکستان، نپال، کنیا و عراق ) در 25تا27 آوریل 2021 به میزبانی کشور برزیل برگزار گردید و تیم منتخب کشور ایران با حضور 17 بازیکن با هدایت شیهان منفرد ریاست محترم سبک شوتوکان تن شین کان و کسب (9 مدال طلا،4نقره و 4برنز )، جایگاه نائب قهرمانی را از میان 12 کشور حاضر در این تورنمنت جهانی از آن خود کرد .

در این مسابقات که با سازماندهی WKT آسیا به مرکزیت کشور هند از رده نونهالان تا پیشکسوتان ، در هر دو گروه بانوان و آقایان و با حضور گسترده بازیکنان برتر بین المللی برگزار گردید ،پریا ایزدیاری توانست با برتری بر حریفان خود با کسب مدال برنز جایگاه سوم جهان را از آن خود کند و برای دومین بار پیاپی پرچم پر افتخار کشورمان ایران را برافرازد .

که نسبت به دوره اول این مسابقات نتایج بسیار چشمگیری با مجموع مدال ها برای کشور ایران کسب شد و در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد .

این درحالی است که سال گذشته هم با حضور تنها نماینده ایران در اولین دوره این مسابقات به میزبانی کشور هند سرکار خانم پریا ایزدیاری و کسب دو مدال ارزشمند توسط ایشان کشور عزیزمان در رتبه پنجم دنیا قرار گرفته بود و نتایج کسب شده امسال در دومین دوره مسابقات جهانی کاتا به میزبانی کشور برزیل نشان از پیشرفت بازیکنان دارد.این دستاورد بزرگ را به کشور ایران و خانواده بزرگ کاراته تبریک عرض می نمائیم.


یک دیدگاه بگذارید

کلیه حقوق این سایت به پریا ایزدیاری تعلق دارد

راه اندازی و مدیریت سایت توسط سعید وکیل در چاپ قشم به انجام می رسد